Weifang Greatland Chemicals CO.,LTD.

  1. Ev
  2. Bizimle iletişime geçin

İletişim Bilgileri

David Pang
David Pang

Technology Department

Person in charge

Posta Kutusu:

glchemicals@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8661792

Asa Sun
Asa Sun

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

asa@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8661792

Charis Wang
Charis Wang

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

charis@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8290971

Melissa Wang
Melissa Wang

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

melissa@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8290971

Ethan Qiu
Ethan Qiu

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

ethan@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8661792

Ellen Sun
Ellen Sun

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

ellen@greatland-group.com

Telefon:

+86-536-8290971

Selina Zhang
Selina Zhang

Technology Department

Technical administrator

Posta Kutusu:

selina@glchemicals.net

Telefon:

+86-536-8290971

Şirket İletişim Bilgileri

Şirket adı:

Weifang Greatland Chemicals CO.,LTD.

Adres:

No.958 Yuanfei Road, Weifang, China

Mesaj Gönder

*
* clear input
customer-service Müşteri servisi
message İleti
go top Üst
Scan the QR code Close
qr code
Scan the QR code Close
qr code
qrcode

Mesaj Gönder

*
* clear input
Dil seçiniz